Misiowy konkurs - II edycja!

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2006 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały są dowolne.

Prace konkursowe nadsyłać można do 20. listopada 2017 roku na adres siedziby firmy lub dostarczać je osobiście. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz wejściówki do Fabryki Misia.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Halloween w Fabryce Misia!

Serdecznie zapraszamy na Halloween - wśród atrakcji m.in. malowanie twarzy, nawiedzona warsztatownia, komnata wiedźmy, konkurs na najbardziej upiorny kostium oraz poszukiwanie trupiego skarbu. Przebranie mile widziane! Cena: +9zł do standardowego biletu.

Choinka w Fabryce Misia!

Serdecznie zachęcamy do organizacji choinki w Misiowej Fabryce Świąt! Plan animacji dopasujemy do grupy wiekowej uczestników. W tym czasie nasze centrum zabaw zamieni się w prawdziwie świąteczną krainę- przyozdobioną tysiącem lampek, bombek i pierników świątecznych! Ponadto przygotowaliśmy domek Świętego Mikołaja, który jest idealnym miejscem na Jego wizytę i rozdanie świątecznych podarunków! Istnieje również możliwość zorganizowania poczęstunku. Postaramy się spełnić wszystkie Twoje świąteczne marzenia! Szczegóły w załączniku.

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Zapraszamy grupy zorganizowane na "wystrzałowe" warsztaty w Fabryce Misia! Podczas naszych warsztatów dzieci będą mogły zdobywać wiedzę poprzez zabawę! Proponujemy warsztaty "Tęczowej chemii"- będzie wystrzałowo, ale bezpiecznie. Artystyczne dusze będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, podczas których będą mogły wychlapać, wymalować, wyrzeźbić co tylko będą chciały (przy okazji brudząc się od stóp do głów - dlatego prosimy o ciuszki, których nie będzie Państwu żal). Znajdzie się również coś dla małych architektów! Warsztaty z art- recyklingu nie tylko uświadomią dzieci w tym jak ważny jest recykling, ale również pozwolą im wybudować wyjątkowe Misiowe Miasto! Po skończonych warsztatach dzieci mogą pozostać w centrum, korzystając z gratisowej godziny zabaw. Szczegóły wraz z cennikiem znajdują się tutaj.

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Dotarliśmy do finału naszego konkursu! Do naszej fabryki dostarczyliście tysiące prac. My wyróżniliśmy aż 100 uczestników oraz wyłoniliśmy 4 zwycięzców.
Lista zwycięzców znajduje się tutaj. Lista prac wyróżnionych znajduje się tutaj. 3 najlepsze prace możecie obejrzeć tutaj.

Wszystkim zwycięzcom gorąco gratulujemy!

Misiowy konkurs!

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2005 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały są dowolne.

Prace konkursowe nadsyłać można do 10. listopada 2016 roku na adres siedziby firmy lub dostarczać je osobiście. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: łącznie ponad sto niespodzianek, w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz wejściówki do Fabryki Misia.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Szukamy pracowników!

Jesteś otwartą i energiczną osobą? Masz serce i cierpliwość do dzieci? Szukasz pracy? Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@fabrykamisia.pl

Fresh Faces 2016

Jest to wydarzenie, które odbędzie się 25 maja 2016 w Fabryce Misia. Na miejsce zostały zaproszone dzieci z Domu Dziecka w Krasnem oraz podopieczni Stowarzyszenia Droga z honorowym udziałem uczestników programu Fresh Faces Białystok.

starsze posty

nowsze posty

Media społecznościowe