Warsztaty w Fabryce Misia

Warsztaty plastyczne i edukacyjne dla dzieci

Zapraszamy grupy zorganizowane do misiowej Akademii Malucha na niesamowite warsztaty edukacyjne. W Fabryce Misia w Białymstoku – miejscu zabaw, atrakcji i zajęć dla dzieci - prowadzimy pełne niesamowitych atrakcji warsztaty chemiczne, plastyczne, ruchowe i inne.Wspólnie robimy mydło, czekoladowe bombonierki, sadzimy lasy i szyjemy przytulanki. Warsztaty to wspaniała forma nauki przez zabawę!

Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”

To wystrzałowe i nietypowe warsztaty chemiczne, w których odbywamy niezwykłą podróż po świecie eksperymentów! W tym czasie nasza Fabryka Misia zamienia się w Akademię Malucha, w której powstanie niecodzienne laboratorium! Każde dziecko będzie mogło zostać tego dnia naukowcem oraz bawić się i uczyć jednocześnie.

Bezpieczna zabawa pod okiem szalonego chemika ucieszy każdego malucha! Warsztaty chemiczne to mnóstwo radości i wiedzy w jednym!

 

Eko fabryka kosmetyków

To nieco inna forma warsztatów chemicznych zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której dzieci same będą mogły stworzyć mydło, peeling lub kule do kąpieli. Oj, będzie się działo!

 

Miś i fabryka czekolady

Nie można wyobrazić sobie bardziej smakowitych warsztatów w naszej Akademii Malucha. Unoszący się wszędzie zapach czekolady porwie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Nie oznacza to jednak, że będziemy się objadać – o, nie! Wspólnie stworzymy wyjątkową bombonierkę i poznamy historię czekolady. Towarzyszył nam będzie zawsze wierny przyjaciel Miś. Wy też nie możecie się już doczekać?

 

Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Czy piaskiem naprawdę można malować? I czy każdy może stworzyć własną świecę? Oczywiście, że tak! Przekonamy się o tym na warsztatach plastycznych, podczas których będziemy mogli bezkarnie się ubrudzić. To kreatywna zabawa kolorami, formami i strukturą, która rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i daje mnóstwo radości.

 

Biosfera

W Akademii Malucha wiemy, ze jest taki las, który można stworzyć samemu, zamknąć w 5 litrowym słoiku i zabrać do domu, by później obserwować jak się zmienia i rośnie. Na warsztatach z biosfery wspólnie stworzymy takie miniaturowe lasy, a przy okazji dowiemy się jak o nie dbać.

 

Dzieciństwo naszych rodziców

Rodzice też byli kiedyś dziećmi? Chociaż trudno w to uwierzyć, to może się okazać, że gry i zabawy znane rodzicom, porwą także ich pociechy. Przekonamy się o tym podczas pełnych przygód warsztatów ruchowych, które przeniosą maluchy z naszej Akademii w świat dzieciństwa ich rodziców.

 

Zrób sobie zwierzaka

Przytulanka to najlepszy przyjaciel i lekarstwo na smutki. A przytulanka, którą wykonało się własnoręcznie staje się szczególnie bliska i cenna. Na warsztatach z bezpiecznego szycia wspólnie stworzymy śmieszaka-pluszaka, dokładnie takiego, o jakim marzy Twoje dziecko.

Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”
Akademia Malucha „Biosfera”
Eko fabryka kosmetyków
Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Media społecznościowe