Warsztaty w Fabryce Misia

Warsztaty plastyczne i edukacyjne dla dzieci

Zapraszamy grupy zorganizowane do misiowej Akademii Malucha na niesamowite warsztaty edukacyjne. W Fabryce Misia w Białymstoku – miejscu zabaw, atrakcji i zajęć dla dzieci - prowadzimy pełne niesamowitych atrakcji warsztaty chemiczne, plastyczne, ruchowe i inne.Wspólnie robimy mydło, czekoladowe bombonierki, sadzimy lasy i szyjemy przytulanki. Warsztaty to wspaniała forma nauki przez zabawę!

Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”

To wystrzałowe i nietypowe warsztaty chemiczne, w których odbywamy niezwykłą podróż po świecie eksperymentów! W tym czasie nasza Fabryka Misia zamienia się w Akademię Malucha, w której powstanie niecodzienne laboratorium! Każde dziecko będzie mogło zostać tego dnia naukowcem oraz bawić się i uczyć jednocześnie.

Bezpieczna zabawa pod okiem szalonego chemika ucieszy każdego malucha! Warsztaty chemiczne to mnóstwo radości i wiedzy w jednym!

Eko fabryka kosmetyków

To nieco inna forma warsztatów chemicznych zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której dzieci same będą mogły stworzyć mydło, peeling lub kule do kąpieli. Oj, będzie się działo!

Miś i fabryka czekolady

Nie można wyobrazić sobie bardziej smakowitych warsztatów w naszej Akademii Malucha. Unoszący się wszędzie zapach czekolady porwie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Nie oznacza to jednak, że będziemy się objadać – o, nie! Wspólnie stworzymy wyjątkową bombonierkę i poznamy historię czekolady. Towarzyszył nam będzie zawsze wierny przyjaciel Miś. Wy też nie możecie się już doczekać?

Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Czy piaskiem naprawdę można malować? I czy każdy może stworzyć własną świecę? Oczywiście, że tak! Przekonamy się o tym na warsztatach plastycznych, podczas których będziemy mogli bezkarnie się ubrudzić. To kreatywna zabawa kolorami, formami i strukturą, która rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i daje mnóstwo radości.

Biosfera

W Akademii Malucha wiemy, ze jest taki las, który można stworzyć samemu, zamknąć w 5 litrowym słoiku i zabrać do domu, by później obserwować jak się zmienia i rośnie. Na warsztatach z biosfery wspólnie stworzymy takie miniaturowe lasy, a przy okazji dowiemy się jak o nie dbać.

Dzieciństwo naszych rodziców

Rodzice też byli kiedyś dziećmi? Chociaż trudno w to uwierzyć, to może się okazać, że gry i zabawy znane rodzicom, porwą także ich pociechy. Przekonamy się o tym podczas pełnych przygód warsztatów ruchowych, które przeniosą maluchy z naszej Akademii w świat dzieciństwa ich rodziców.

Zrób sobie zwierzaka

Przytulanka to najlepszy przyjaciel i lekarstwo na smutki. A przytulanka, którą wykonało się własnoręcznie staje się szczególnie bliska i cenna. Na warsztatach z bezpiecznego szycia wspólnie stworzymy śmieszaka-pluszaka, dokładnie takiego, o jakim marzy Twoje dziecko.

warsztaty dla dzieci fabryka misia
Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”
akademia malucha warsztaty fabryka misia
Akademia Malucha „Biosfera”
Eko fabryka kosmetyków
zajęcia plastyczne warsztaty dla dzieci fabryka misia
Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Media społecznościowe