Nasza Akademia Malucha oferuje specjalne warsztaty dla dzieci

Zapraszamy wszystkich małych naukowców do Fabryki Misia w Białymstoku i naszej Akademii Malucha! Przygotowaliśmy różnorodne warsztaty dla Waszych pociech, aby mogły w miłej atmosferze rozwijać swoje umiejętności manualne i zdobywać wiedzę o świecie.

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Chcesz w jakiś sposób zapewnić mu twórczą rozrywkę, ale brakuje Ci pomysłów? Fabryka Misia ma do zaoferowania szereg warsztatów edukacyjnych,w które z pewnością zaintrygują spragnionego wiedzy malucha. Nauka poprzez zabawę to najskuteczniejsza forma uczenia się i poznawania otaczającego nas świata. Przekazujemy dzieciom wiedzę, która uczy je myślenia przyczynowo-skutkowego oraz pozytywnie wpływa na ich spostrzegawczość. Fabryka Misia w Białymstoku przygotowała specjalną ofertę dla dzieci ciekawskich świata. Akademia Malucha to miejsce, w którym mali odkrywcy mogą obcować z fascynującym światem chemii, biologii, a nawet cukiernictwa! Starannie opracowaliśmy szereg odkrywczych i kreatywnych warsztatów, które wypełnią nudne popołudnie zabawą, nauką i radością! W naszej Akademii Malucha znajdziecie m.in. takie warsztaty jak:


 • Tęczowa chemia
  Podczas tych warsztatów Fabryka Misia zamienia się w kosmiczne laboratorium, w którym dzieci mogą zabawić się w szalonego naukowca i zaczerpnąć odrobiny wiedzy ze świata chemii.

 • Eko fabryka kosmetyków
  Fabryka Misia staje się… fabryką kosmetyków! Jak to możliwe? Otóż podczas tej zabawy dzieci będą mogły stworzyć własnoręcznie mydło, peeling lub kule do kąpieli. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

 • Miś i fabryka czekolady
  Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby czekolady. Dlatego stworzyliśmy te warsztaty, aby dzieci mogły dowiedzieć się nieco więcej na jej temat… ale nie tylko. W towarzystwie naszego przyjaciela Misia, stworzymy także wyjątkową bombonierkę, którą dzieci będą mogły zabrać do domu i może nawet podzielą się czekoladkami z rodzicami 😉

 • Warsztaty plastyczne
  Każdy z nas ma w sobie artystę. W Akademii Malucha w Białymstoku dzieci będą mogły wyzwolić z siebie kreatywną energię – pobawimy się w rzeźbiarzy i malarzy oraz całkowicie oddamy się sztuce!

 • Biosfera
  Wiecie, że można stworzyć samemu las i zamknąć go w 5-litrowym słoiku? Na tych warsztatach wspólnie tworzymy takie miniaturowe lasy oraz uczymy się nieco o środowisku i o tym w jaki sposób należy o nie dbać.

 • Dzieciństwo naszych rodziców
  Dzieci chyba nie do końca zdają sobie sprawę z tego, że rodzice też kiedyś byli mali… ale nie martwcie się, bo na warsztatach w Akademii Malucha każde dziecko może przenieść się do lat dzieciństwa swoich rodziców. Wszystko to za sprawą zabaw ruchowych, jakie dla nich przygotowaliśmy.

 • Zrób sobie zwierzaka
  Najlepszym przyjacielem człowieka jest… pluszak. Nie żartujemy. Każde dziecko ma swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który towarzyszy mu w każdej chwili. Akademia Malucha oferuje możliwość stworzenia przytulanki, dokładnie takiej, jaką sobie wymarzy.


Co jeszcze znajdziecie w Fabryce Misia w Białymstoku?


Oprócz Akademii Malucha i warsztatów, jakie przygotowaliśmy dla Waszych pociech, Fabryka Misia oferuje także szereg innych atrakcji. Organizujemy między innymi urodziny, podczas których na solenizanta i jego gości czeka moc różnorodnych atrakcji: malowanie twarzy, tatuaże, urodzinowa olimpiada, dyskoteka… no i oczywiście tort! Nasz animator zapewni Waszym pociechom zabawę po uszy i przeżycia, które z pewnością utkwią im w pamięci.


Ponadto jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie od 10 do 20. Można nas odwiedzić w każdej chwili i zapewnić dziecku frajdę w zwykłe popołudnie. Do zaoferowania mamy wszelkiego rodzaju labirynty, zjeżdżalnie, basen z kulkami, podłogę interaktywną, trampolinę i stos zabawek, którymi można się bawić na różne sposoby.


Odwiedź Fabrykę Misia w Białymstoku – zagwarantujemy Twojemu dziecku niesamowite atrakcje!

Akademia Malucha
Akademia Malucha
Akademia Malucha Miś
Akademia Malucha Miś
Warsztaty dla dzieci
Warsztaty dla dzieci
Sala urodzinowa
Sala urodzinowa

Media społecznościowe