Dzień Dziecka

Tajemnica Zaginionego Skarbu to animacja w stylu detektywistycznym. 2 godziny zabawy, dyskoteka, napoje, bajkowe maskotki

Sprawdź szczegóły Tajemnica Zaginionego Skarbu

Tydzień Pluszowego Misia

2 godziny zabawy oraz szalone animacje w Fabryce Misia. Eksperymenty z suchym lodem, zamykanie w ogromnej bańce mydlanej, dyskoteka, konkursy i wiele wspaniałych atrakcji.

Sprawdź szczegóły Tydzień Pluszowego Misia

Atrakcje dla dzieci

Szukasz pomysłu na urozmaicenie dzieciom niedzielnego popołudnia? Pozwól im na odrobinę szaleństwa w Fabryce Misia. To miejsce pełne niesamowitych atrakcji dla dzieci. Na powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych czekają karuzele, tory przeszkód, trampoliny, interaktywna podłoga, basen z kulkami, kredowa tablica i wiele innych niespodzianek. U nas można się wyszaleć, nawiązać nowe znajomości i wziąć udział w kreatywnych warsztatach dla dzieci. Sprawdź szczegóły naszej oferty i zaplanuj wizytę w Fabryce Misia – dzieciaki będą zachwycone 😊

Urodziny w Fabryce Misia

Zastanawiasz się, gdzie urządzić urodziny dla dziecka? Zapraszamy do Fabryki Misia!!! Nasze centrum zabaw to mnóstwo niezapomnianych atrakcji. Nie musisz myśleć o zaproszeniach, przekąskach czy wymyślaniu zabaw dla dzieci. Tym wszystkim zajmiemy się my 😊 W zależności od wybranego pakietu na dzieciaki czeka malowanie twarzy, olimpiady, dyskoteka czy konkursy. Wszystko pod okiem czujnych i kreatywnych animatorów. Więcej szczegółów znajdziesz tu Sprawdź.

Dzień dziecka w Fabryce Misia

Czy w mieście można spędzić udany Dzień Dziecka? Jak najbardziej! Zapraszamy do Fabryki Misia pełnej niesamowitych atrakcji dla dzieci. Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłu na Dzień Dziecka dla swojego malucha, czy dla całej grupy dzieciaków, oferta Fabryki Misia na pewno zawróci Ci w głowie. Nawet nie wiesz, ile kreatywnych zabaw można zrealizować podczas kilkugodzinnej wizyty. Kolorowy tor przeszkód, odjazdowe zjeżdżalnie, wyskokowe trampoliny, zakręcona karuzela, basen z kulkami, gry zręcznościowe z animatorami czy interaktywna podłoga to tylko niektóre z nich. U nas nie ma miejsca na nudę 😊 Sprawdź.

Misiowy konkurs - III edycja!

To już trzecia edycja konkursu misiowego! Mamy nadzieję, że w tym razem pobijecie zeszłoroczny rekord nadesłanych prac! Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2010 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały pozostawiamy waszej wyobraźni.
Prace konkursowe dostarczyć można od 12 listopada 2018. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: w tym m. in. weekendowy pobyty w hotelu Lipowy Most, warsztaty, urodziny w Fabryki Misia.
Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Misiowy konkurs - II edycja!

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2006 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały są dowolne.

Prace konkursowe nadsyłać można do 20. listopada 2017 roku na adres siedziby firmy lub dostarczać je osobiście. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz wejściówki do Fabryki Misia.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Halloween w Fabryce Misia!

Serdecznie zapraszamy na Halloween - wśród atrakcji m.in. malowanie twarzy, nawiedzona warsztatownia, komnata wiedźmy, konkurs na najbardziej upiorny kostium oraz poszukiwanie trupiego skarbu. Przebranie mile widziane! Cena: +9zł do standardowego biletu.

Choinka w Fabryce Misia!

Serdecznie zachęcamy do organizacji choinki w Misiowej Fabryce Świąt! Plan animacji dopasujemy do grupy wiekowej uczestników. W tym czasie nasze centrum zabaw zamieni się w prawdziwie świąteczną krainę- przyozdobioną tysiącem lampek, bombek i pierników świątecznych! Ponadto przygotowaliśmy domek Świętego Mikołaja, który jest idealnym miejscem na Jego wizytę i rozdanie świątecznych podarunków! Istnieje również możliwość zorganizowania poczęstunku. Postaramy się spełnić wszystkie Twoje świąteczne marzenia! Szczegóły w załączniku.

Warsztaty edukacyjne dla dzieci

Zapraszamy grupy zorganizowane na "wystrzałowe" warsztaty w Fabryce Misia! Podczas naszych warsztatów dzieci będą mogły zdobywać wiedzę poprzez zabawę! Proponujemy warsztaty "Tęczowej chemii"- będzie wystrzałowo, ale bezpiecznie. Artystyczne dusze będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych, podczas których będą mogły wychlapać, wymalować, wyrzeźbić co tylko będą chciały (przy okazji brudząc się od stóp do głów - dlatego prosimy o ciuszki, których nie będzie Państwu żal). Znajdzie się również coś dla małych architektów! Warsztaty z art- recyklingu nie tylko uświadomią dzieci w tym jak ważny jest recykling, ale również pozwolą im wybudować wyjątkowe Misiowe Miasto! Po skończonych warsztatach dzieci mogą pozostać w centrum, korzystając z gratisowej godziny zabaw. Szczegóły wraz z cennikiem znajdują się tutaj.

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Dotarliśmy do finału naszego konkursu! Do naszej fabryki dostarczyliście tysiące prac. My wyróżniliśmy aż 100 uczestników oraz wyłoniliśmy 4 zwycięzców.
Lista zwycięzców znajduje się tutaj. Lista prac wyróżnionych znajduje się tutaj. 3 najlepsze prace możecie obejrzeć tutaj.

Wszystkim zwycięzcom gorąco gratulujemy!

Misiowy konkurs!

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2005 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały są dowolne.

Prace konkursowe nadsyłać można do 10. listopada 2016 roku na adres siedziby firmy lub dostarczać je osobiście. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: łącznie ponad sto niespodzianek, w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz wejściówki do Fabryki Misia.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Szukamy pracowników!

Jesteś otwartą i energiczną osobą? Masz serce i cierpliwość do dzieci? Szukasz pracy? Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@fabrykamisia.pl

Fresh Faces 2016

Jest to wydarzenie, które odbędzie się 25 maja 2016 w Fabryce Misia. Na miejsce zostały zaproszone dzieci z Domu Dziecka w Krasnem oraz podopieczni Stowarzyszenia Droga z honorowym udziałem uczestników programu Fresh Faces Białystok.

starsze posty

nowsze posty

Media społecznościowe