Animator w Fabryce Misia

Animator dziecięcy w Białymstoku

Organizujesz imprezę dla dzieci? Fabryka Misia w Białymstoku to wyjątkowe miejsce, w którym dostarczamy dzieciom mnóstwo dobrego humoru i rozrywki, a nasz wykwalifikowany animator zaopiekuje się Twoimi dziećmi, zapewniając im moc niezapomnianych przeżyć i wrażeń.

Fabryka Misia to wyjątkowe miejsce, w którym organizujemy dla dzieci imprezy urodzinowe, warsztaty i zabawy. Każdy współpracujący z nami animator to osoba uśmiechnięta, odpowiedzialna, a przede wszystkim kochająca pracę z dziećmi – to właśnie animatorzy sprawiają, że Fabryka Misia tętni życiem, a dzieci wychodzą od nas uśmiechnięte, a często nie chcą wychodzić wcale.


Czym się wyróżniamy?


Niewątpliwie największym sukcesem Fabryki Misia jest główna atrakcja, od której wzięła się nasza nazwa. Jesteśmy jedynym takim miejscem w Białymstoku, w którym każde dziecko może stworzyć swojego własnego, wymarzonego misia i zdecydować o każdym szczególe – wybrać można rodzaj i kolor futerka, serduszko oraz cechy charakteru. Kiedy pluszak przybierze już idealną, ostateczną formę, każde dziecko otrzymuje prawdziwy Certyfikat Narodzin Misia i wraca do domu bogatszy o jednego przyjaciela!


Podczas narodzin misia czuwa oczywiście doświadczony animator, który z przyjemnością udzieli dziecku pomocy, zapewni sprawność procesu powstawania pluszowego przyjaciela i zadba o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Fabryka Misia w Białymstoku gwarantuje dobry humor i rozrywkę, a przy tym możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach.


Kolorowy świat Misia!


Fabryka Misia to miejsce, w którym dziecko przenosi się w niezwykły, kolorowy świat. Pamiętamy ile mieliśmy siły i wigoru jako dzieci, dlatego naszym priorytetem było stworzenie miejsca, w którym każdy malec może do granic możliwości wykorzystać te nieskończone pokłady energii. Znajdziecie u nas kolorowy tor przeszkód, odjazdowe zjeżdżalnie, wyskokowe trampoliny, karuzelę, basen z kulkami, interaktywną podłogę i góry fantastycznych tęczowych zabawek.


Organizujemy urodziny


Nie masz pomysłu gdzie w Białymstoku zorganizować urodziny dziecka? Nie szukaj dłużej – Fabryka Misia oferuje mnóstwo urodzinowych atrakcji, dzięki którym każdy solenizant poczuje się naprawdę wyjątkowo. Animator, zajmujący się całą imprezą, zapewni solenizantowi i jego gościom pełen zabawy i atrakcji czas. W zależności od wybranego pakietu, dzieciaki będą mogły pobawić się na dyskotece z Misiem, pomalować na kolorowo buźki, zrobić wodne tatuaże oraz wziąć udział w wielu innych atrakcjach, które sprawią, że czas u nas spędzony będzie niezapomnianym przeżyciem. Poza urodzinowymi zabawami, na uczestników imprezy czeka także poczęstunek, który zapewni im energię na harce i figle. Fabryka Misia w Białymstoku oferuje do wyboru kilka sal tematycznych, aby każde dziecko mogło spędzić ten wyjątkowy dzień w otoczeniu swoich ulubionych bohaterów. Dla dziewczynek do dyspozycji mamy dwie Sale Księżniczek, a dla żądnych wrażeń morskich rozbójników – Salę Piratów. Dla miłośników futbolu przygotowaliśmy specjalną Salę Stadion, a dla dzieci kochających bajki Disneya Salę Dżungla, Salę Disney i Salę Morską.


Oprócz urodzin organizujemy także edukacyjne warsztaty, choinki i inne zorganizowane imprezy.


Nie czekaj dłużej i odwiedź Fabrykę Misia w Białymstoku już dziś.

Animator warsztatów
Animator warsztatów
Zajęcia z animatorem
Zajęcia z animatorem
Animator dla dzieci
Animator dla dzieci
Animator zabaw
Animator zabaw

Media społecznościowe