Animator w Fabryce Misia

Animator dziecięcy w Białymstoku

Serdecznie zapraszamy zorganizowane grupy do skorzystania z oferty animatora zabaw dla dzieci! Fabryka Misia oferuje warsztaty dla maluchów, organizację urodzin, Dnia Dziecka i innych imprez. Zajmujemy się przygotowaniem całego przedsięwzięcia od A do Z. Na dzieci czeka wiele zabaw, które poprowadzi nasz profesjonalny animator. Chcesz, by Twój maluch aktywnie i wesoło spędził czas? Zabierz go do misiowego świata w Białymstoku!

Marzysz o tym, by zorganizować swojemu dziecku najlepszą zabawę z okazji urodzin, imienin czy też Dnia Dziecka, ale nie masz możliwości, by zająć się tym samodzielnie i chcesz powierzyć całą organizację profesjonalistom? Zapraszamy do skorzystania z propozycji, jaką ma dla Ciebie Fabryka Misia w Białymstoku! Oferujemy usługi naszych wykwalifikowanych animatorów, którzy z łatwością przygotują zabawę dla całej grupy dzieci. Znajdziesz u nas szereg fantastycznych warsztatów plastycznych i edukacyjnych, które pobudzą wyobraźnię i kreatywność każdego malucha! Są to m. in.:


  • Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”,
  • Eko fabryka kosmetyków,
  • Miś i fabryka czekolady,
  • Warsztaty plastyczne – świece żelowe, malowanie piaskiem,
  • Biosfera,
  • Dzieciństwo naszych rodziców,
  • Zrób sobie zwierzaka.

W Fabryce Misia na Twoje dziecko i jego przyjaciół czeka wspaniała zabawa. Wśród atrakcji urodzinowych jest dyskoteka, tatuaże, malowanie twarzy, olimpiady i znacznie więcej atrakcyjnych rozrywek! Wybierz jeden z pakietów urodzinowych i spraw swojemu maluchowi zabawę, która będzie dla niego wspaniałym przeżyciem! Zapewniamy dzieciom atrakcyjną kilkugodzinną zabawę! Wśród atrakcji maluchy znajdą kolorowy tor przeszkód, odjazdowe zjeżdżalnie, wyskokowe trampoliny, zakręconą karuzelę, basen z kulkami, gry zręcznościowe, interaktywną podłogę, kredową ścianę, moc zabawek i wiele więcej! Oprócz tego każde dziecko pod okiem animatora może stworzyć własnego pluszowego misia! To wspaniała zabawka i jednocześnie pamiątka!

Zabawa grupowa zorganizowana przez animatora to także doskonała okazja do wspólnej zabawy z rówieśnikami, która wspomaga rozwój emocjonalny maluchów oraz rozwija ich umiejętności interpersonalne.

Oferujemy także możliwość zaproszenia maskotki Misia lub animatora z naszego Centrum do domu, przedszkola, a także na imprezy dla dzieci!

My zadbamy o rozrywke dla dzieci, a rodzice spokojnie będą mogli spędzić czas przy kawie w specjalnie przygotowanej sali. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego dziecka. Zapewniamy odpowiednią opiekę wykwalifikowanej kadry animatorskiej, certyfikaty bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia przeciwurazowe.


Animator warsztatów
Animator warsztatów
Zajęcia z animatorem
Zajęcia z animatorem
Animator dla dzieci
Animator dla dzieci
Animator zabaw
Animator zabaw

Media społecznościowe