Atrakcje w Fabryce Misia

Fabryka Misia to najlepsze atrakcje w Białymstoku i okolicach!

Zapraszamy do nas! Nie można się tu nudzić ani przez chwilę! Dla każdego dziecka wizyta w naszym Centrum Zabaw to niezwykłe przeżycie, które z pewnością zapamięta na długo. Każdego dnia odwiedzają nas dzieci, które spędzają tu z uśmiechem na twarzy czas z rówieśnikami. Nasze sale zabaw wypełniają fantastyczne trampoliny, karuzele, tunele, zjeżdżalnie, kolorowe piłeczki i wiele więcej. Zabierz swojego malucha do Fabryki Misia, gdzie czekać na niego będzie mnóstwo fantastycznych atrakcji!

Fabryka Misia to miejsce, w którym każde dziecko poczuje się jak w bajce! To niezwykłe miejsce łączy w sobie bardzo wiele atrakcji dla dzieci! Wśród nich trampoliny, zjeżdżalnie, tor przeszkód, spidertower, armatki ciśnieniowe, funfloor – podłoga interaktywna, karuzela, ściany do malowania, malowanie twarzy, baloniada, baseny z piłkami i inne atrakcjedla dzieci z Białegostoku i okolic. Ale to jeszcze nie wszystko! Naszą główną atrakcją, którą uwielbiają wszystkie maluchy jest możliwość stworzenia swojego własnego pluszowego misia, który będzie przypominać mu wspaniale spędzony czaspełen fantastycznej zabawy!


Kolejną atrakcją oferowaną przez Fabrykę Misia jest organizacja urodzin w jednej z dziewięciu dedykowanych sal! Podczas kilkugodzinnej zabawy animatorzy zapewnią całej grupie dzieci szalone atrakcje – dyskoteka, malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady i wieleinnychrozrywek. Zajmiemy się wszystkim od przygotowania zaproszeń, przez przekąski, po niespodziankę dla solenizanta.


Organizujemy także warsztaty edukacyjne i plastyczne dla dzieci. Wśród nich m.in.: Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”, Eko fabryka kosmetyków, Miś i fabryka czekolady, Warsztaty plastyczne – świece żelowe, malowanie piaskiem, Biosfera, Dzieciństwo naszych rodziców i Zrób sobie zwierzaka! Taki sposób spędzania wolnego czasu to doskonała forma nauki przez zabawę. Dzieci uwielbiają nasze warsztaty!

W naszym Centrum Zabaw każde dziecko zapomina co to nuda i na parę chwil zanurza się w bajkowym świecie atrakcji! Gwarantujemy fantastyczną zabawę, dlatego zachęcamy wszystkich rodziców i nauczycieli do odwiedzenia z maluchami Fabryki Misia, gdzie czekają na nie liczne niespodzianki i fantastyczna zabawa! Takich atrakcji nie znajdziesz w innym miejscu! Zapraszamy wszystkie dzieci z Białegostoku i okolic!

Zabawy dziecięce
Zabawy dziecięce
Miejsce zabaw
Miejsce zabaw
Atrakcja z balonami
Atrakcja z balonami
Tor wyścigowy
Tor wyścigowy

Media społecznościowe