Zapraszamy całe Podlasie

Niezapomniane atrakcje dla dzieci

Na podwórku zimno, szaro i ponuro. Wszyscy wiemy jak uciążliwa może być brzydka pogoda, szczególnie jeżeli wszystkie rozrywki, które możemy dziecku zapewnić w domu zaczynają zawodzić lub po prostu mu się nudzą! Jeżeli więc chcesz się wyrwać z czterech ścian i zorganizować swojemu dziecku ciekawy wypad – zapraszamy do Fabryki Misia w Białymstoku. Nasze atrakcje z pewnością zachwycą każdego malucha.

Zapraszamy dzieci z całego Podlasia i okolic

Fabryka Misia w Białymstoku przygotowała niesamowite atrakcje, które uszczęśliwią nie tylko dzieciaki, ale dadzą także chwilę wytchnienia rodzicom. Dysponujemy bowiem ogromną przestrzenią ( aż 1500 m2!), na której każde dziecko, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie:


  • Spektakularny tor przeszkód – będzie wyzwaniem nawet dla tych najzwinniejszych dzieci,

  • Najdłuższe zjeżdżalnie na Podlasiu – – ślizgawki są bez wątpienia najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez wszystkich,

  • Odlotowe trampoliny – niejeden dorosły chciałby mieć możliwość zaszalenia na takich trampolinach, jakie znaleźć można w Fabryce Misia,

  • Zakręcona karuzela – okręca dzieci we wszystkie możliwe strony,

  • Basen z kulkami zawsze jest największą frajdą – można w nim nurkować, „pływać”, skakać i miękko lądować po zjeździe ze zjeżdżalni,

  • Interaktywna podłoga – nowoczesna forma zabawy, która jest doskonałym połączeniem przyjemnego z pożytecznym,

Jakie jeszcze atrakcje przygotowała dla Was Fabryka Misia?

Oferujemy także możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego, podczas którego dzieci będą mogły wziąć udział w hucznej zabawie. Malowanie twarzy, dyskoteka, olimpiada, tatuaże, prezenty, no i tort – wszystko to czeka na solenizanta i jego gości w Fabryce Misia w Białymstoku.


Urodziny to bardzo ważny dzień dla każdego dziecka, dlatego decydując się na zorganizowanie imprezy urodzinowej w Fabryce Misia możesz mieć pewność, że wszystkim zajmą się profesjonaliści, a każdy szczegół dopięty będzie na ostatni guzik. Nasi animatorzy to osoby, które do swojej pracy podchodzą z zamiłowaniem i ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu atmosfera w naszym Centrum Zabaw jest naprawdę wyjątkowa. Twoje dziecko z pewnością zapamięta takie urodziny.


Nie tylko zabawa…


… ponieważ w Fabryce Misia także się uczymy! Przygotowaliśmy dla Waszych pociech szereg warsztatów edukacyjnych, podczas których dzieciaki stają się małymi naukowcami, chemikami, cukiernikami, artystami, botanikami i zoologami. Nauka nie musi być nudna. Nasze kreatywno-edukacyjne warsztaty w ciekawy i przystępny sposób przybliżają dzieciom podstawowe pojęcia ze świata nauki, a także rozwijają ich zdolności manualne.


Wśród oferowanych przez nas warsztatów, znajdziecie także słynne już na całym świecie „Projektowanie Misia”. Stąd wzięła się właśnie nasza nazwa! Dzieciaki zakładają kaski, podwijają rękawy i jak prawdziwi pracownicy fabryki tworzą własnego pluszowego misia, decydując o każdym szczególe jego wyglądu i charakteru.


Fabryka Misia w Białymstoku to jedyne takie miejsce na Podlasiu, które oferuje tak bogatą ofertę atrakcji dla dzieci. Chcemy, aby dzieci odwiedzające nasze centrum czuły się beztrosko i wyjątkowo.


Serdecznie zapraszamy całe Podlasie – Białystok i okolice – do odwiedzenia Fabryki Misia!

Odjazdowa zjeżdzalnia
Odjazdowa zjeżdzalnia
Tor przeszkód
Tor przeszkód
Trampolina
Trampolina
Interaktywna podłoga
Interaktywna podłoga

Media społecznościowe