Zabawa w Fabryce Misia

Najróżniejsze formy rozrywki

Zapraszamy wszystkie dzieci na fantastyczną zabawę w Fabryce Misia. Trampoliny, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, gry zręcznościowe, karuzela, wyrzutnia piłek i mnóstwo innych atrakcji na powierzchni 2000m2. Szalona zabawa gwarantowana!
Dla najmłodszych stworzyliśmy specjalną strefę malucha - bezpieczną przestrzeń do radosnej zabawy.
Czekamy na wszystkie dzieci codziennie od 10:00 do 20:00.
Za oknem zimno i pada, a Tobie skończyły się pomysły na zapewnienie dziecku ciekawej rozrywki? Zapraszamy do Fabryki Misia. U nas atrakcji nie brakuje. Na powierzchni ponad 2000 metrów znajdziecie mnóstwo możliwości do zabawy, a także wesołe towarzystwo innych dzieci.


Jakie atrakcje dla dzieci przewidzieliśmy w naszym centrum zabaw? Jest ich mnóstwo! Do dyspozycji dzieciaków mamy:


Kolorowy tor przeszkód, na którym dzieciaki będą mogły wybiegać się do woli ćwicząc przy okazji swoją koordynację ruchową i zwinność. Wszak do pokonania są zakręcone labirynty, tajemne przejścia, droga pod górę i przezroczysta podłoga.


Odjazdowe zjeżdżalnie – tak długiego zjazdu na pewno się nie spodziewaliście. To jak unoszenie się na fali – łagodne, a jednocześnie niezwykle przyjemne uczucie łapania wiatru w żagle zakończone bezpiecznym lądowaniem na miękkim materacu.


Wyskokowe trampoliny – to najlepsza atrakcja dla rozbrykanych dzieciaków, które rozpiera energia. Nareszcie można skakać wyżej i mocniej niż na domowym łóżku 😊


Zakręcona karuzela, dzięki której można oderwać się od ziemi i wprawić otaczający świat w ruch wirowy.


Basen z kulkami – tutaj pomysły na zabawę nigdy się nie kończą, można nurkować, skakać, pojawiać się i znikać lub zjeżdżać ze zjeżdżalni.


Gry zręcznościowe na których dzieciaki mogą przetestować swoją zręczność, spostrzegawczość i refleks, a wszystko w atmosferze radości i dobrej zabawy.


Moc zabawek – rozrywka nigdy się nie kończy, atrakcji jest tak dużo jak zabawek zgromadzonych na półkach. Domki dla lalek, wózki, samochody, klocki to tylko niektóre z nich.


W naszym centrum zabaw nie ma miejsca na nudę. Każde dziecko znajdzie tu coś, co lubi i będzie miało okazję nawiązać nowe znajomości. Z myślą o naszych najmłodszych gościach stworzyliśmy bezpieczny i bogato wyposażony kącik malucha. W czasie, kiedy dzieci będą korzystały z przygotowanych dla nich atrakcji, rodziców zapraszamy do specjalnie stworzonej dla nich sali, w której będą mogli wygodnie spędzić ten czas.


Zapraszamy również do skorzystania z oferty urodzin lub warsztatów w Fabryce Misia.

atrakcje dla dzieci interaktywna podłoga

Interaktywna podłoga

atrakcje dla dzieci zjeżdzalnie

Zjeźdzalnie dla dzieci

atrakcje dla dzieci gry zręcznościowe

Gry zręcznościowe

atrakcja basen z piłkami

Basen z piłkami

atrakcja karuzela dla dziecka

Karuzela

atrakcje w strefie malucha fabryka misia

Strefa malucha

Media społecznościowe