Urodziny dla dziecka w Fabryce Misia

Spraw swojemu maluchowi najlepszy prezent – sala do wynajęcia na urodziny w Białymstoku czeka!

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka w Fabryce Misia! Gwarantujemy niezapomnianą przygodę i wspaniałą zabawę dla Twojego malucha i jego gości. Czeka tu na nich mnóstwo atrakcji i zabaw. W naszym Centrum Zabaw nie ma czasu na nudę. Zarezerwuj termin już dziś! Wybierz jeden z pakietów urodzinowych i wymarzoną salę Twojego dziecka, a my zajmiemy się resztą! Sprawimy, że dzień urodzin pozostanie w jego pamięci na długo! Zapraszamy serdecznie.

W Fabryce Misia każde dziecko przenosi się w zupełnie inny świat, w którym może poczuć się jak w bajce. Czy może być dla niego zatem coś lepszego niż spędzenie tam urodzin z najbliższymi osobami? Chyba nie! Dlatego jeśli nie masz czasu na organizację przyjęcia, ale chcesz, by ten dzień był dla Twojego dziecka wyjątkowy – zapraszamy do Fabryki Misia! Oferujemy liczne atrakcje: od tatuaży i malowania twarzy, przez olimpiady, po dyskotekę i wiele więcej niespodzianek. Dodatkowo nie musisz przejmować się żadnymi szczegółami – animatorzy zajmą się wszystkim i zorganizują krok po kroku całe urodziny – stworzą zaproszeniami, przygotują przekąski, napoje oraz wyjątkową niespodzianką dla solenizanta.


Dzieci uwielbiają nasze wyskokowe trampoliny, kolorowe karuzele, zakręcone labirynty kolorowych tuneli, siatkowe przeszkody, najdłuższe zjeżdżalnie, interaktywną podłogę i kolorowe piłeczki, których jest u nas pod dostatkiem. Koniecznie zabierz zatem swoje dziecko do Fabryki Misia, gdzie zorganizujesz mu najbardziej zwariowane urodziny! W tle będzie grała wspaniała muzyka, a wokół biegających dzieci będą latały bańki mydlane – atmosfera jak z bajki! Nie zabraknie też czasu na tort urodzinowy, życzenia i niespodziankę dla Twojego dziecka.


Wybierz jedną z ośmiu bajkowych sal, w którym odbędzie się przyjęcie urodzinowe Twojego malucha.

W Fabryce Misia sale o przeróżnej tematyce, w których możemy zorganizować imprezę dla Twojego dziecka. Poniżej znajdziesz ich krótki opis.

 • Sala Misia
  To nasza największa sala urodzinowa, do której zaprosić możesz aż 40 dzieci i 40 dorosłych!

 • Sala Księżniczki 1
  Każda mała dziewczynka poczuje się w niej jak prawdziwa księżniczka. Sala będzie idealna dla 15 osób.

 • Sala Piratów
  Każdy maluch poczuje się w niej jak na pirackim statku! Sala będzie odpowiednia na 15-osobową imprezę.

 • Sala Disney
  To wspaniała sala dla wszystkich fanów bajek! Jeśli Twoje dziecko uwielbia bohaterów filmów animowanych, będzie to wybór idealny. Sala mieści do 20 osób.

 • Sala Księżniczki 2
  Kolejna sala dla małych księżniczek pomieści tym razem do 20 gości. To idealne rozwiązanie na większe przyjęcie.

 • Sala Dżungla
  W tej sali solenizant może poczuć się jak król dżungli i wariować ze swoimi gośćmi. Do królestwa można zaprosić aż 30 gości!

 • Sala Stadion
  Urodziny w sportowym stylu dla fanów piłki nożnej? Tylko tutaj! Sala pomieści nawet 20 osób!

 • Sala Morska
  W malowniczym, podwodnym świecie stworzymy Twojemu dziecku wyjątkowe urodziny dla nawet 40 osób.


Dodatkowo dla rodziców oferujemy osobną salę, w której będą mogli w ciszy i spokoju poczekać na swoje pociechy. Przeszklone pomieszczenie pozwala im ciągle mieć maluchy na oku.


Urodziny dla dzieci w naszej Fabryce Misia to niezapomniane przeżycie pełne uśmiechów, radości i fantastycznej zabawy.

Przyjęcie urodzinowe
Przyjęcie urodzinowe
Zabawa Halloween
Zabawa Halloween
Impreza urodzinowa
Impreza urodzinowa
Sala urodzinowa
Sala urodzinowa

Media społecznościowe