Urodziny w Fabryce Misia

Wspaniała impreza urodzinowa

Urodziny dla dzieci w Fabryce Misia to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie zarówno dla maluchów jak i większych dzieci. Aniamtorzy zaplanują całe przedsiewzięcie, od zaproszeń urodzinowych po przekąski, napoje i niespodziankę dla solenizanta. Ponadto Fabryka Misia oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla wszystkich dzieci uczestniczących w przyjęciu urodzinowym. W zależności od wybranego pakietu urodzinowego, na dzieci czeka dyskoteka, malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady i wiele, wiele innych, niesamowitych rozrywek.

Wyobraźcie sobie ogromną przestrzeń, na której gdziekolwiek spojrzycie widzicie roześmiane dzieci. Niektóre z nich z radością podskakują na trampolinie, inne wirują na kolorowej karuzeli, jeszcze inne biegną pokonując zakręcone labirynty kolorowych tuneli, wspinając się na siatkowe przeszkody i zjeżdżając z najdłuższych zjeżdżalni. Grupki dzieciaków skaczą wśród kolorowych piłeczek zanurzając się po sam czubek głowy lub z zaciekawieniem przemieszczają się po interaktywnej podłodze. W tle rozbrzmiewa wesoła muzyka, w rytm której podrygują przebrane w najróżniejsze stroje, roześmiane maluchy. Powietrze wypełniają bańki mydlane, zapach podekscytowania i odświętna atmosfera. Za chwilę pojawi się tort, życzenia i uściski. Nie zabraknie też urodzinowej niespodzianki – świętujemy przecież urodziny Twojego dziecka!


Tak to widzicie? To świetnie, bo u nas właśnie tak to wygląda!


Urodziny dla dzieci w naszej Fabryce Misia to niezapomniane przeżycie pełne uśmiechów, radości i gwaru. Poza atrakcjami na sali zabaw na jubilata i jego gości czekają także zabawy z animatorem, dyskoteka w bańkach z Misiem i poczęstunek. W zależności od wybranego pakietu dzieci będą mogły wziąć udział w urodzinowej olimpiadzie, malowaniu twarzy lub zrobić sobie wodny tatuaż. A wszystko w kolorowej oprawie i wnętrzu, które sami wybierzecie. Mamy do dyspozycji dwie Sale Księżniczek – ukochaną przez dziewczynki, Salę MineCraft– coś dla małych łowców przygód, Salę Psiego Patrolu idealna dla fanów Rydera i psiaków, Salę Dżungla, Salę Morską, Psi Patrol dla tych, którym na widok filmów animowanych zaczynają iskrzyć oczy, oraz Salę Miś, która poprzez wystrój i nazwę jest naszą dumą i wizytówką.


Zapraszamy na urodziny do Fabryki Misia! Pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji terminów.

Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Nowa sala urodzinowa

  • Minecraft lub Psi Patrol do wyboru! Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 40 dzieci
Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Nowa sala urodzinowa

    Minecraft lub Psi Patrol do wyboru! Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 40 dzieci!
Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Sala Misia

  • Sala Misia to nasza największa sala urodzinowa. Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 40 dzieci i 40 dorosłych.
Urodzinowa Sala Księżniczki - Fabryka Misia

Sala Księżniczki 1

  • Sala Księżniczki jest idealna na urodziny, na których nie będzie więcej niż 15 osób. Mała jubilatka poczuje się tu jak prawdziwa księżniczka.
Urodzinowa Sala Księżniczki - Fabryka Misia

Sala Księżniczki 2

  • Sala Księżniczki 2 to rozwiązanie na większe przyjęcie urodzinowe gdzie pomieścicie do 20 osób. Dziewczynki będą oczarowane.
Urodzinowa Sala Dżungla - Fabryka Misia

Sala Dżungla

  • Sala Dżungla – czy nie marzyliście kiedyś, aby zostać królem dżungli? W tej sali to marzenie się spełnia. Do królestwa możecie zaprosić nawet 30 gości.
Urodzinowa Sala Morsk - Fabryka Misia

Sala Morska

  • Sala Morska to podwodny świat, który stworzy wyjątkowy nastrój przyjęcia urodzinowego, na którym może być nawet 40 osób.

Media społecznościowe