Urodziny w Fabryce Misia

Wspaniała impreza urodzinowa

Urodziny dla dzieci w Fabryce Misia to wyjątkowe, niezapomniane przeżycie zarówno dla maluchów jak i większych dzieci. Aniamtorzy zaplanują całe przedsiewzięcie, od zaproszeń urodzinowych po przekąski, napoje i niespodziankę dla solenizanta. Ponadto Fabryka Misia oferuje wiele atrakcji i rozrywek dla wszystkich dzieci uczestniczących w przyjęciu urodzinowym. W zależności od wybranego pakietu urodzinowego, na dzieci czeka dyskoteka, malowanie twarzy, tatuaże, olimpiady i wiele, wiele innych, niesamowitych rozrywek.

Wyobraźcie sobie ogromną przestrzeń, na której gdziekolwiek spojrzycie widzicie roześmiane dzieci. Niektóre z nich z radością podskakują na trampolinie, inne wirują na kolorowej karuzeli, jeszcze inne biegną pokonując zakręcone labirynty kolorowych tuneli, wspinając się na siatkowe przeszkody i zjeżdżając z najdłuższych zjeżdżalni. Grupki dzieciaków skaczą wśród kolorowych piłeczek zanurzając się po sam czubek głowy lub z zaciekawieniem przemieszczają się po interaktywnej podłodze. W tle rozbrzmiewa wesoła muzyka, w rytm której podrygują przebrane w najróżniejsze stroje, roześmiane maluchy. Powietrze wypełniają bańki mydlane, zapach podekscytowania i odświętna atmosfera. Za chwilę pojawi się tort, życzenia i uściski. Nie zabraknie też urodzinowej niespodzianki – świętujemy przecież urodziny Twojego dziecka!


Tak to widzicie? To świetnie, bo u nas właśnie tak to wygląda!


Urodziny dla dzieci w naszej Fabryce Misia to niezapomniane przeżycie pełne uśmiechów, radości i gwaru. Poza atrakcjami na sali zabaw na jubilata i jego gości czekają także zabawy z animatorem, dyskoteka z Misiem i poczęstunek. W zależności od wybranego pakietu dzieci będą mogły wziąć udział w urodzinowej olimpiadzie, malowaniu twarzy lub zrobić sobie wodny tatuaż. A wszystko w kolorowej oprawie i wnętrzu, które sami wybierzecie. Mamy do dyspozycji Salę Księżniczek – ukochaną przez dziewczynki, Salę Piratów – coś dla małych łowców przygód, Salę Stadion – fani piłki nożnej ją uwielbiają, Salę Dżungla, Salę Disney i Salę Morską – dla tych, którym na widok filmów animowanych zaczynają iskrzyć oczy.


Ale, ale… Zanim spotkamy się na urodzinach, trzeba jeszcze zaprosić gości. Ich listę musicie stworzyć sami, ale my chętnie zajmiemy się przygotowaniem zaproszeń. Stworzymy dla Was kolorowe zaproszenia urodzinowe, które wręczycie swoim gościom. A co z rodzicami? Dla rodziców przygotowaliśmy specjalną przestrzeń, w której będą mogli wygodnie porozmawiać mając jednocześnie na oku swoje pociechy.


Zapraszamy na urodziny do Fabryki Misia! Pamiętajcie o wcześniejszej rezerwacji terminów.

Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Nowa sala urodzinowa

 • Minecraft lub Autka do wyboru! Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 30 dzieci
Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Nowa sala urodzinowa

  Minecraft lub Autka do wyboru! Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 30 dzieci!
Urodzinowa Sala Misia - Fabryka Misia

Sala Misia

 • Sala Misia to nasza największa sala urodzinowa. Na przyjęcie organizowane w tej sali możesz zaprosić do 40 dzieci i 40 dorosłych.
Urodzinowa Sala Księżniczki - Fabryka Misia

Sala Księżniczki 1

 • Sala Księżniczki jest idealna na urodziny, na których nie będzie więcej niż 15 osób. Mała jubilatka poczuje się tu jak prawdziwa księżniczka.
Urodzinowa Sala Piratów - Fabryka Misia
Sala Piratów
 • Sala Piratów to prawdziwe spełnienie marzeń dla małych rządnych przygód Piratów. Na pirackiej imprezie może być do 15 osób.
Urodzinowa Sala Disney - Fabryka Misia

Sala Disney

 • Sala Disney to świetny wybór na urodziny miłośnika filmów animowanych. Przyjęcie z ulubionymi bohaterami na pewno będzie udane. Sala mieści do 20 osób.
Urodzinowa Sala Księżniczki - Fabryka Misia

Sala Księżniczki 2

 • Sala Księżniczki 2 to rozwiązanie na większe przyjęcie urodzinowe gdzie pomieścicie do 20 osób. Dziewczynki będą oczarowane.
Urodzinowa Sala Dżungla - Fabryka Misia

Sala Dżungla

 • Sala Dżungla – czy nie marzyliście kiedyś, aby zostać królem dżungli? W tej sali to marzenie się spełnia. Do królestwa możecie zaprosić nawet 30 gości.
Sala urodzinowa Stadion - Fabryka Misia

Sala Stadion

 • Sala Stadion – jak urodziny w sportowym stylu to tylko tutaj! Sala pomieści nawet 20 osobową drużynę.
Urodzinowa Sala Morsk - Fabryka Misia

Sala Morska

 • Sala Morska to podwodny, fluorescencyjny świat, który stworzy wyjątkowy nastrój przyjęcia urodzinowego, na którym może być nawet 40 osób.

Media społecznościowe