Konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Dotarliśmy do finału naszego konkursu! Do naszej fabryki dostarczyliście tysiące prac. My wyróżniliśmy aż 100 uczestników oraz wyłoniliśmy 4 zwycięzców.
Lista zwycięzców znajduje się tutaj. Lista prac wyróżnionych znajduje się tutaj. 3 najlepsze prace możecie obejrzeć tutaj.

Wszystkim zwycięzcom gorąco gratulujemy!

Choinka w Fabryce Misia!

Serdecznie zapraszamy na 3 godziny zabawy w świątecznym klimacie: bańkowa dyskoteka z Dj Skrzatem, świąteczny quiz z nagrodami, wizyta Świętego Mikołaja, wspólne śpiewanie kolęd, mini warsztatownia Św. Mikołaja, mile widziane przebrania świąteczne :).
Cennik: 5 - 25 dzieci: 25zł/dziecko | 26-40 dzieci: 22 zł/dziecko | Powyżej 40 dzieci: słodkie bułeczki i napoje Gratis!

Halloween w Fabryce Misia!

Serdecznie zapraszamy na Halloween - w tym roku to aż 3 dni 28-30 października. Wśród atrakcji m.in. malowanie twarzy, nawiedzona warsztatownia, komnata wiedźmy, konkurs na najbardziej upiorny kostium oraz poszukiwanie trupiego skarbu. Przebranie mile widziane! Cena: 37zł / dziecko.

Misiowy konkurs!

Konkurs skierowany jest do wszystkich dzieci z województwa podlaskiego urodzonych nie wcześniej, niż w 2004 roku. Zasady zabawy są proste: uczestnicy mają za zadanie wykonanie dokładnie jednej pracy plastycznej na temat „Misia”. Pomysł, forma, technika oraz użyte materiały są dowolne.

Prace konkursowe nadsyłać można do 10. listopada 2016 roku na adres siedziby firmy lub dostarczać je osobiście. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd do Disneylandu! Na uczestników czekają również nagrody dodatkowe: łącznie ponad sto niespodzianek, w tym m. in. weekendowe, rodzinne pobyty w hotelu Lipowy Most Golf Park, gadżety, zabawki oraz wejściówki do Fabryki Misia.

Pełen regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Szukamy pracowników!

Jesteś otwartą i energiczną osobą? Masz serce i cierpliwość do dzieci? Szukasz pracy? Wyślij nam swoje CV na adres: kontakt@fabrykamisia.pl

Fresh Faces 2016

Jest to wydarzenie, które odbędzie się 25 maja 2016 w Fabryce Misia. Na miejsce zostały zaproszone dzieci z Domu Dziecka w Krasnem oraz podopieczni Stowarzyszenia Droga z honorowym udziałem uczestników programu Fresh Faces Białystok.

starsze posty

nowsze posty

Media społecznościowe