Najlepsza świąteczna zabawa

Spotkania z Mikołajem przy Choince!

Czekając na Mikołaja przygotujemy wraz z dziećmi specjalny domek, w którym Mikołaj rozda maluchom prezenty. Nasze centrum zabaw przystroimy kolorowymi ozdobami świątecznymi, mieniącymi się światełkami i aromatycznymi pierniczkami świątecznymi. Każdy malec poczuje się u nas jak w świątecznej krainie Świętego Mikołaja. Gwarantujemy świetną zabawę, którą dzieci zapamiętają na długo. Serdecznie zapraszamy do Fabryki Misia w Białymstoku na pełną świątecznej atmosfery zabawę choinkową. Odkryj z nami każdy zakamarek Misiowej Fabryki Świąt!

Zapraszamy do nas również grupy dzieci z Domów Dziecka i Placówek opiekuńczo – wychowawczych na charytatywną choinkę i wspólną przedświąteczną zabawę. Na każde dziecko czeka paczka od Mikołaja i mnóstwo świetnej zabawy!

Plan animacji w świątecznym klimacie dostosujemy do grupy wiekowej naszych gości. Koszt zorganizowania trzygodzinnej zabawy to 35 zł za każde dziecko. Oferta jest skierowana do grup minimum 15 osobowych. Dodatkowo możemy zorganizować słodki poczęstunek oraz napoje w cenie 15 zł za dziecko oraz poczęstunek dla rodziców – 10-25 zł za osobę.

Misiowa Fabryka Świąt to spełnienie świątecznych marzeń każdego dziecka! Zapraszamy serdecznie!

sprawdź cennik pdf sprawdź cennik jpg

Spotkanie z Mikołajem Fabryka Misia

Spotkanie z Mikołajem

Pomocnik Mikołaja Fabryka Misia

Pomocnik Mikołaja

Sala zabaw Fabryka Misia

Przystrojona Sala zabaw

Sala dla dzieci Fabryka Misia

Sala zabaw

Media społecznościowe