Warsztaty w Fabryce Misia

Kreatywne zajęcia plastyczne i edukacyjne

Zapraszamy grupy zorganizowane do misiowej Akademii Malucha na niesamowite warsztaty edukacyjne. W Fabryce Misia w Białymstoku – miejscu zabaw, atrakcji i zajęć dla dzieci - prowadzimy pełne niesamowitych atrakcji warsztaty chemiczne, plastyczne, ruchowe i inne.Wspólnie robimy świeczki, czekoladowe bombonierki, robimy eksperymenty i szyjemy przytulanki. Warsztaty to wspaniała forma nauki przez zabawę!

Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”

To wystrzałowe i nietypowe warsztaty chemiczne, w których odbywamy niezwykłą podróż po świecie eksperymentów! W tym czasie nasza Fabryka Misia zamienia się w Akademię Malucha, w której powstanie niecodzienne laboratorium! Każde dziecko będzie mogło zostać tego dnia naukowcem oraz bawić się i uczyć jednocześnie.

Bezpieczna zabawa pod okiem szalonego chemika ucieszy każdego malucha! Warsztaty chemiczne to mnóstwo radości i wiedzy w jednym!

Eko świece

To nieco inna forma warsztatów chemicznych zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której dzieci same będą mogły stworzyć mydło, oraz samodzielnie wykonać aromatyczne świece żelowe. Oj, będzie się działo!

Miś i fabryka czekolady

Nie można wyobrazić sobie bardziej smakowitych warsztatów w naszej Akademii Malucha. Unoszący się wszędzie zapach czekolady porwie nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Nie oznacza to jednak, że będziemy się objadać – o, nie! Wspólnie stworzymy wyjątkową bombonierkę i poznamy historię czekolady. Towarzyszył nam będzie zawsze wierny przyjaciel Miś. Wy też nie możecie się już doczekać?

Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Czy piaskiem naprawdę można malować? I czy każdy może stworzyć własną świecę? Oczywiście, że tak! Przekonamy się o tym na warsztatach plastycznych, podczas których będziemy mogli bezkarnie się ubrudzić. To kreatywna zabawa kolorami, formami i strukturą, która rozwija zdolności manualne, wyobraźnię i daje mnóstwo radości.

Akademia ciasta

Mali smakosze dekorują, ozdabiają pierniki / muffinki na słodkich warsztatach.

Wielkie Tropienie Misia

Czas na super podchody z zagadkami, wskazówkami i tropami.

warsztaty dla dzieci fabryka misia
Kosmiczne warsztaty „Tęczowej chemii”
akademia malucha warsztaty fabryka misia
Akademia Malucha „Biosfera”
Eko fabryka kosmetyków
zajęcia plastyczne warsztaty dla dzieci fabryka misia
Warsztaty plastyczne - świece żelowe, malowanie piaskiem

Media społecznościowe