Sala urodzinowa

Sala do wynajęcia na urodziny

Urodziny to dzień, na który każde dziecko czeka z niecierpliwością przez cały rok. Czas oczekiwania jest wyjątkowy nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców – trzeba przecież zaplanować urodzinowe atrakcje, przygotować zaproszenia, zamówić tort i zastanowić się, w jakim lokalu zorganizować przyjęcie, aby dostarczyć dzieciakom niezapomnianych wrażeń.

Z pomocą przychodzi Fabryka Misia – centrum zabaw i atrakcji dla dzieci w Białymstoku. U nas zorganizujesz fantastyczne urodziny dla dziecka i jego przyjaciół. Mamy do dyspozycji ogromną przestrzeń do zabawy, wspaniałych animatorów i osiem sal tematycznych do wyboru.


Jeżeli Twoja córka marzy o tym, aby w dzień urodzin przemienić się w cudowną księżniczkę możesz zorganizować jej królewskie urodziny w Sali Księżniczek, a jeśli masz w domu małego pirata lub fana piłki nożnej wybierz Salę Piratów lub Salę Stadion. Mamy też coś dla miłośników filmów animowanych – Salę Disney, Salę Dżungla i Salę Morską. Jednym słowem – dla każdego coś fajnego! 😊 Dzieciaki z pewnością będą zachwycone naszymi salami do wynajęcia na urodziny.


W trakcie urodzin zapewnimy wesołej gromadce wiele atrakcji, wśród nich znajdzie się między innymi zabawa tematyczna z animatorem, który zaprosi dzieciaki do magicznego świata pełnego zaskakujących niespodzianek i zwrotów akcji. Będziemy podróżować wraz z piratami lub stroić się na bal na królewskim dworze. W następnym kroku zaprosimy dzieciaki na chwilę swobodnej zabawy na sali zabaw, gdzie maluchy będą mogły skorzystać ze wszystkich dostępnych tam sprzętów i atrakcji. Przed nimi rozleje się więc morze kolorowych kulek, super odjechane zjeżdżalnie, przezroczysta podłoga niewidka, wyskokowe trampoliny czy zakręcona karuzela. Punktem specjalnym będzie dyskoteka z Misiem, bańkami mydlanymi i przebraniami. Będzie więc okazja, aby potańczyć i poskakać w rytm muzyki. Kiedy dzieciaki dopadnie zmęczenie uzupełnimy siły podczas poczęstunku, na którym jak przystało na urodziny nie zabraknie również tortu (mamy z pewno o nim nie zapomną). Wśród atrakcji pojawi się również specjalna urodzinowa niespodzianka dla jubilata. Ale o tym ciii, żeby nie zepsuć niespodzianki.


Organizując urodziny dla dziecka w Fabryce Misia nie musisz martwić się o zaproszenia, przygotujemy je odpowiednio wcześniej, abyście mogli zaprosić gości. A jeśli oprócz dzieci chcielibyście ugościć również rodziców, dziadków i przyjaciół to mamy do dyspozycji także specjalnie przewidzianą do tego salkę, gdzie dorośli wygodnie będą mogli spędzić czas urodzin.


Przyjęcie urodzinowe to najlepszy prezent, jaki możesz podarować swojemu dziecku. Wybierając Fabrykę Misia masz pewność, że decydujesz się na profesjonalny lokal na urodziny, w którym nie zabraknie fantastycznych atrakcji i dobrej zabawy. Zadbamy o to, aby urodziny Twojego dziecka były dla niego niezapomnianym dniem pełnym radości.


Mb>Nasze sale do wynajęcia na urodziny to fantastyczne miejsce do organizacji przyjęcia dla dzieciaków. Zachęcamy do wcześniejszego rezerwowania terminów i sal, a także do odwiedzenia naszego centrum zabaw jeszcze przed urodzinami, aby dzieciaki mogły zapoznać się z przestrzenią i poczuć się u nas jak w domu. Czekamy na Was codziennie od 10:00 do 20:00.

Atrakcje urodzinowe Fabrykamisia.pl
Atrakcje urodzinowe
Tort urodzinowy Fabrykamisia.pl
Tort urodzinowy
Wyposażenie lokalu urodzinowego Fabrykamisia.pl
Wyposażenie lokalu urodzinowego
Zjeżdzalnia dla dzieci w lokalu urodzinowym Fabrykamisia.pl
Zjeżdzalnia dla dzieci w lokalu urodzinowym

Media społecznościowe